Новини
Суспільство
Україна-суспільство
Хороші новини

Українські школи готуються до початку навчального року в змішаному форматі

18.08.2022
Відсоток батьків, які підтримують очне навчання дітей, поступово зростає.

Українські школи готуються до початку навчального року в змішаному форматі - зображення

Українські школи готуються до початку навчального року в змішаному форматі. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за результатами селекторної наради з керівниками областей.

За словами глави Уряду, що відсоток батьків, які підтримують очне навчання дітей, поступово зростає, зокрема через підготовку закладів освіти, облаштування сховищ та підвищення рівня безпеки.

"З 1 вересня ми маємо запустити змішану форму навчання. Аби учні й студенти, які хочуть вчитися очно в школах і вишах, отримали таку можливість. І щоби батьки й діти, які переживають за свою безпеку, отримали можливість здобувати якісну освіту онлайн", –

прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

Також стало відомо, що на сьогодні визначено майже 26 тис. освітніх закладів, які приводяться в готовність до початку освітнього процесу в змішаному форматі. За інформацією МОН, станом на 15 серпня укриттями забезпечено близько 41% об’єктів.

Про те, яким буде формат навчання в школах на Київщині – читайте в матеріалі "Погляду".

Нагадаємо, у пристоличному регіоні "рекомендували до використання" 1016 закладів освіти.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.