Київщина
Суспільство
Київщина-суспільство

Яким буде формат навчання в школах на Київщині?

17.08.2022
Питання формату навчання в закладах освіти залишається нагальним.

Яким буде формат навчання в школах на Київщині? - зображення

Остаточні рішення щодо формату навчання прийматимуться з урахуванням інтересів усіх учасників освітнього процесу. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба ввечері 17 серпня.

"Завдання номер один для нас – створити безпечні умови у школах та садочках до 1 вересня. Протягом липня та серпня в області працювали комісії, які перевіряли стан готовності укриттів у закладах освіти. Зараз у районах проводяться засідання комісій із техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Крім того, в школах та дитячих садках проходять батьківські збори та опитування щодо організації навчання. Ці заходи будуть тривати до 26 серпня", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Він також зазначив, що безпека дітей та працівників – на першому місці. Тож питання формату навчання в закладах освіти залишається нагальним.

Раніше повідомлялося, що на Київщині "рекомендували до використання" 1016 закладів освіти.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що 439 випускників Київщини отримали 200 балів за мультитест. До слова, участь у НМТ взяли понад 11,1 тисяч випускників Київщини.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.