Новини
Україна
Буча
Культура

Українське видавництво відмовилося друкувати скандальну книгу про Бучу

Видавці вибачилися перед всіма, кого могли образити своїм наміром.

Українське видавництво відмовилося друкувати скандальну книгу про Бучу - зображення

Українське видавництво КСД відмовилося друкувати книгу "Буча. Історія одного полону" Дарини Гнатко. Про це повідомили на їх офіційній Facebook-сторінці.

"Видавництво КСД повідомляє, що проєкт "Буча. Історія одного полону" Дарини Гнатко закрито", –

Видавництво КСД

Також видавці вибачилися перед всіма, кого могли образити своїм наміром.

"Перепрошуємо за те, що зачепили ті незагоєні рани та шрами, які сьогодні завдають усім нам нестерпного болю.

Ми визнаємо власні помилки, працюємо над собою та сподіваємося на розуміння, адже у цей складний час усім нам як ніколи потрібна підтримка", –

Видавництво КСД

Варто зазначити, що новина про вихід книги здійняла справжню хвилю обурення в соцмережах. Її охрестили "хайпом на кістках" та "людожерством". Натомість авторку звинувачували в тому, що в такий спосіб вона намагається привернути до себе увагу.

Хто така Дарина Гнатко?

Згідно анотації, книга мала розповісти історію підприємниці Поліни, яка на початку повномасштабної війни Росії проти України проживала в місті Буча, на Київщині. А після того, як у лютому 2022 року Бучу на 33 дні окупували російські війська – героїня кардинально змінює життя.

Нагадаємо, в жовтні вийшов трейлер фільму "Область Героїв" про окупацію Київщини. А в вересні в Україні презентували трейлер фільму “Буча” про події під час окупації.

Як повідомляв "Погляд", премʼєра фільму-драми "Буча" відбудеться на роковини трагедії.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.