Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Україна отримає 18 мільярдів євро від ЄС (ВІДЕО)

Крім цього, раніше була узгоджена макрофінансова допомога для України в розмірі 9 млрд євро, яка буде частково виділена до кінця цього року.

Наступного року Україна може розраховувати на отримання 18 млрд євро для задоволення основних потреб.

Про це заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн.

За її словами,під час зустрічі лідерів ЄС увага зосереджена на наступному році, адже Україні потрібно приблизно 3-4 млрд євро на місяць, щоб мати достатньо ресурсів для основних потреб.

При цьому, вона уточнила, що в цілому, в наступному році, за допомогою Євросоюзу, США і міжнародних фінансових організацій сума, на яку Україна зможе розраховувати, складе 18 млрд євро.

Крім цього, раніше була узгоджена макрофінансова допомога для України в розмірі 9 млрд євро, яка буде частково виділена до кінця цього року.

Нагадаємо, також в жовтні стало відомо, що Європейський інвестиційний банк переказав Україні додаткові 550 млн євро, які спрямують на ремонт пошкодженої від ракетних ударів рф енергетичної інфраструктури. А наприкінці вересня стало відомо, що Рада ЄС затвердила виділення Україні 5 євро млрд. До слова, ще в середині вересня Європарламент підтримав надання Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги. Натомість Єврокомісія запропонувала виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги ще в серпні. Тоді з такою пропозицією виступила президентка комісії Урсула фон дер Ляєн, зазначивши, що ситуація в Україні вимагає європейської повної підтримки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.