Новини
Україна
Економіка

Шмигаль: Україна отримала ще 550 млн. євро від ЄІБ (ВІДЕО)

За даними прем'єра, за два місяці Україна отримала від ЄІБ та Єврокомісії 1,05 млрд євро.

Європейський інвестиційний банк переказав Україні додаткові 550 млн євро, які спрямують на ремонт пошкодженої від ракетних ударів рф енергетичної інфраструктури.

Про це повідомив Денис Шмигаль.

За словами прем'єр-міністра України, кошти допоможуть покрити витрати на ремонт пошкоджених об'єктів інфраструктури та підтримати стабільність української електромережі. Також допомога буде спрямована на відновлення надання муніципальних та базових послуг населенню у громадах.

За даними прем'єра, за два місяці Україна отримала від ЄІБ та Єврокомісії 1,05 млрд євро. Ще 540 млн євро виплатять шляхом поновлення фінансування спільних проєктів.

Нагадаємо, наприкінці вересня стало відомо, що Рада ЄС затвердила виділення Україні 5 євро млрд. До слова, ще в середині вересня Європарламент підтримав надання Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги. Натомість Єврокомісія запропонувала виділити Україні 5 млрд євро макрофінансової допомоги ще в серпні. Тоді з такою пропозицією виступила президентка комісії Урсула фон дер Ляєн, зазначивши, що ситуація в Україні вимагає європейської повної підтримки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.