#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Автоновини
Київ

Укравтодор обіцяє побудувати Київську обхідну дорогу за 4 роки

29.03.2021 Дар'я Сафронова 0

Перші дві ділянки вже проєктуються, ще на дві - оголошено тендери.

Фото: pixabay

Як повідомляє Укравтодор, проєкт будівництва Київської обхідної дороги передбачає спорудження "напівкільця" загальною протяжністю приблизно 150 км. Це допоможе вивести транзитні потоки руху транспортних засобів за межі Києва.

"Мегапроєкт Укравтодору запланований реалізовуватися протягом 4 років", -

йдеться у повідомленні.

Київська обхідна дорога з’єднає М-07 Київ – Ковель, М-06 Київ – Чоп, М-05 Київ – Одеса та Н-01 Київ – Знам’янка. А також Н-08 Бориспіль – Маріуполь та М-03 Київ – Харків та обхід м. Бровари, й проходитиме так:

  • перша ділянка – від М-06 Київ – Чоп до М-05 Київ – Одеса, протяжністю 35,2 км;
  • друга ділянка – від М-07 Київ – Ковель – Ягодин до М-06 Київ – Чоп, протяжністю 18,1 км;
  • третя ділянка – від М-05 Київ – Одеса до Н-01 Київ – Знам’янка, протяжністю 22,9 км;
  • четверта ділянка – будівництво мостового переходу через р. Дніпро з підходами до Н-01 Київ – Знам’янка та Гора – Рогозів, протяжністю 25,7 км;
  • п’ята ділянка – від Гора – Рогозів до М-03 Київ – Харків, протяжністю 9,7 км.

Перші дві ділянки вже проєктуються. У березні 2021 було оголошено тендер на проєктування ще двох ділянок - наразі триває подання пропозицій. Тендер на проєктування останньої ділянки планують оголосити найближчим часом.

"Вже влітку 2021 року матимемо проєкти перших ділянок та зможемо почати будівництво першої черги КОД. Таким чином, за 4 роки маємо можливість завершити КОД повністю та розвантажити столицю від транспорту, а для транзитного транспорту створимо комфортні умови проїзду нашою країною", -

йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що у Києві ремонтують дороги. Після того, як разом із снігом розтанув і асфальт, київські комунальники взялися виправляти недоліки.

Також ми писали, що Автовокзальний шляхопровід ремонтуватимуть до середини квітня. Під час робіт рух обмежено частково – у першій смузі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.