У зоні відчуження спіймали чергового туриста-екстремала
![У зоні відчуження спіймали чергового туриста-екстремала У зоні відчуження спіймали чергового туриста-екстремала - зображення](/storage/resized/lg/news/95709f4b-331c-4f87-af5d-a27220e59f56/25_zona.jpg)
У Чорнобильській зоні спіймали чергового туриста-екстремала. Його помітили правоохоронці під час патрулювання території зони відчуження у відселеному с. Опачичі, повідомляє поліція Київської області.
Порушником виявився 26-річний киянин. Як стало відомо, проник на територію зони Чорнобильської АЕС він, минаючи контрольно-пропускні пункти, з метою екстремального туризму.
Тепер замість "пригод" на туриста-екстремала чекає штраф. Відносно порушника правоохоронці склали адмінпротокол, а отже йому загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Всі адміністративні матеріали вже направлені до суду для прийняття рішення.
Нагадаємо, на початку року в зоні відчуження спіймали 19-річну москвичку з друзями. А напередодні Нового року в зоні відчуження також спіймали юних туристів-екстремалів.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.