У зоні відчуження спіймали юних туристів-екстремалів
![У зоні відчуження спіймали юних туристів-екстремалів У зоні відчуження спіймали юних туристів-екстремалів - зображення](/storage/resized/lg/news/953a7109-9e49-4858-8f5b-c00e52093653/29_tyrust.jpg)
На території зони відчуження спіймали чергових незаконних туристів-екстремалів. Двоє 18-річних юнаків із Миколаєва проникли на територію зони ЧАЕС, минаючи контрольно-пропускні пункти, повідомляє пресслужба поліції Київщини.
Хлопці приїхали до зони відчуження з метою екстремального туризму, проте "дитячі забавки" обернулися для них штрафом.
Відносно порушників правоохоронці склали протоколи, тепер їм загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Всі адміністративні матеріали вже направлені до суду для прийняття рішення.
Нагадаємо, суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 34-річному підозрюваному в ДТП на Білоцерківщині, у якій загинув 14-річний підліток. Також сьогодні стали відомі нові подробиці ДТП на Кагарличчині, в якій одна людина загинула, а трьох – ушпиталили.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.