У зоні відчуження ЧАЕС затримали велику групу сталкерів
Під час патрулювання зони відчуження Чорнобильської АЕС, спільно з прикордонниками поблизу відселеного м. Прип’ять було виявлено сім сталкерів, 19-річний житель Житомирської області, 22-річний житель Київської області, 27-річний житель Києва, жителі Запоріжжя 25 та 26 років та двоє росіян 24 та 33 років, які незаконно проникли на територію зони відчуження з метою екстремального туризму.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/st1.jpg)
У відношенні даних громадян було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/st3.jpg)
Матеріали направлено до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення.
Також поліція зони ЧАЕС направила подання відносно громадян Російської Федерації до Державної міграційної служби щодо скорочення терміну перебування іноземців в Україні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/st2.jpg)