Новини
Чорнобиль
Надзвичайні новини

У зоні ЧАЕС спіймали французьких туристів-екстремалів

Хоча на території України вони перебували законно, проте до зони відчуження вирішили потрапити поза контрольно-пропускними пунктами.

У зоні ЧАЕС спіймали французьких туристів-екстремалів - зображення

Вчора, 2 лютого, у відселеному місті Прип’ять правоохоронці затримали двох іноземців. Як з’ясувалося, вони були громадянами Франції, повідомляють в поліції Київської області.

Попередньо відомо, що 27-річний та 32-річний французи проникли на територію зони відчуження поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму. Натомість на території України вони перебувають законно.

Тепер іноземним туристам-екстремалам загрожує покарання. Порушникам доведеться заплатити штраф від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також правоохоронці направили подання до Державної міграційної служби про скорочення терміну перебування іноземців в Україні.

Нагадаємо, на початку року в зоні відчуження спіймали 19-річну москвичку з друзями. А напередодні Нового року в зоні відчуження також затримали юних туристів-екстремалів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.