#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Васильків
Кримінальні новини

У Василькові за кілька годин знайшли грабіжника

28.05.2019 Надiя Проценко 0

У Василькові за кілька годин знайшли грабіжника

Оперативно знайти грабіжника мобільного телефону вдалося дільничному офіцеру поліції у Василькові. Вночі до поліції надійшло повідомлення про грабіж на центральній вулиці міста, а вже за кілька годин зловмисник надавав покази слідчим у Васильківському відділу поліції.

Пограбування сталося під час конфлікту двох чоловіків поблизу магазину на центральній вулиці міста. Молодик відкрито заволодів мобільним телефоном і зник.

Потерпілий описав зловмисника, а дільничний офіцер поліції за цими прикметами упізнав в ньому молодика, який проживає на території його обслуговування. Того ж дня, прибувши за місцем проживання підозрюваного у грабежі, дільничний офіцер затримав та доставив 19-річного чоловіка до Васильківського відділу поліції.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Молодика було затримано у порядку статті 208 КПК України. Досудове розслідування триває.

Повідомляє Поліція Васильківщини