Новини

У Тетіївському районі підприємець підробив документи та незаконно вирощував рибу


Договір оренди на користування ним ставком для вирощування риби закінчився у минулому році, однак, нехтуючи законом, чоловік спустив воду зі ставка та виловив рибу.

Про це повідомили у поліції Київщини.

Поліція встановила, що після закінчення терміну оренди на водне плесо та на землю, чоловік звернувся до Державного водного агентства на подальше його використання.

Агентство погодило дозвіл і доручило укласти договір оренди Тетіївській РДА. Однак райдержадміністрація не продовжила дозвіл на користування через низку кримінальних проваджень, відкритих за фактом неправомірної діяльності підприємця. Зокрема, через незаконне захоплення землі орендарем.

Окрім того, чоловік надав до державної установи підроблений документ-договір на використання водойми.

 У свою чергу місцеві жителі  звернулись до КОДА з колективною заявою з проханням не надавати більше дозволу підприємцю на оренду ставка. 

Київська облдержадміністрація звернулась з адміністративним позовом  до суду щодо позбавлення приватного підприємця дозволу, виданого Державним водним агентством. Розгляд позову ще триває.  

Наразі за фактами підробки документів та за незаконне заняття  рибним господарством поліція Тетієва відкрила кримінальні провадження за ч. 4 ст. 358 та за ст. 249 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.