У Славутичі знешкодили осине гніздо
9 вересня о 14:10 до оперативно-диспетчерської служби 63-ої ДПРЧ міста Славутич надійшло повідомлення про те, що в Київському кварталі на п'ятому поверсі знаходиться гніздо ос, які можуть становити загрозу людям.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190909_141919-2000x1500.jpg)
До місця події було направлено рятувальників 63-ої ДПРЧ міста Славутич.
Рятувальники за допомогою спеціального захисту видалили та знешкодили гніздо ос, хімічною речовиною (дихлофос), повідомляють у ДСНС Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190909_141627-2000x1500.jpg)
Фото ДСНС Київської області