У Славутичі з'явиться новий дитячий майданчик
У Славутичі всі комунальні підприємства працюють у штатному режимі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70190002_2416622798420619_3805107824711696384_n.jpg)
КП "Житлово-комунальним центром" прибираються загальноміські території та доріжки у міському парку, триває покіс трави, відремонтовані дерев’яні конструкції дитячих майданчиків "Атомка" та "Рошен".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70854343_2416623141753918_5934971901955801088_n.jpg)
КП "Дорожньо-експлуатаційне управління" відремонтовані дощоприймачі у Вільнюському кварталі, 5/3, біля Білгородського ФОКу. По вулиці Фестивальній приведено до ладу колодязь пожежного гідранта.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70695059_2416747735074792_978362862487470080_n.jpg)
Комунальні підприємства спільними зусилля у Добринінському кварталі розпочали роботи по встановленню нового дитячого майданчика.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70477781_2416622888420610_3073983569207492608_n.jpg)