У Славутичі встановлено нові тренажери на "Стежці здоров’я"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71146971_2440125682736997_207580841772056576_n.jpg)
Славутич – спортивне місто, жителі якого активно ведуть здоровий спосіб життя. За ініціативи жителів міста, відповідно до міської програми "Розвитку фізичної культури і спорту", за рахунок місцевого бюджету придбано та встановлюються нові тренажери на "Стежці здоров’я": для м’язів грудей, спини, пресу, станова тяга, бруси, шведська драбина, потрійний турнік.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70981424_2440126446070254_8016938271986679808_n.jpg)
"Комунальними підприємствами встановлено конструкції та забетоновано їх основу. Прохання, до закінчення робіт не користуватися обладнанням. Сподіваємося, що по завершенню робіт, це стане улюбленим місцем славутичан для заняття спортом", - йдеться на сторінці Славутицької міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71172852_2440126502736915_6091040246009430016_n.jpg)