Новини
Фастів
Здоров'я

У померлої в Білій Церкві фастівчанки підтвердився коронавірус (ВІДЕО)


Київський обласний лабораторний центр офіційно підтвердив, що 55-річна фастівчанка, яка вчора померла у білоцерківській інфекційній лікарні №3, була інфікована коронавірусом COVID-19.

Про це повідомив Фастівський міський голова Михайло Нетяжук.

Тому, як зазначив міський голова Фастова, зараз особливо актуальним є питання безпеки та недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції по місту.

Фахівці обласного лабораторного центру (колишня санепідемстанція) ретельно опрацювали всі контакти померлої фастівчанки: були встановлені 38 контактних осіб, які зараз знаходяться під наглядом лікарів та перебувають у самоізоляції.

Під’їзд, де мешкала померла фастівчанка, піддається санітарній обробці, а всі мешканці під’їзду перебувають під наглядом лікарів.

Поховають померлу фастівчанку завтра, у понеділок, 6 квітня. У Білій Церкві тіло герметично помістять у труну, автомобіль не буде заїжджати до міста, а напряму поїде до кладовища.

Під час поховання жінки забезпечать всі вимоги, передбачені наказом Головного санітарного лікаря України. У похованні, на жаль, не зможуть взяти участь члени родини померлої, оскільки вони знаходяться на самоізоляції.

Михайло Нетяжук попросив усіх мешканців міста підтримати родину померлої фастівчанки та висловити слова співчуття, адже від зараження цим вірусом не застрахований ніхто, а від людяності та милосердності фастівчан залежить майбутня доля цієї родини.

Окрім того, мер Фастова нагадав, що з завтрашнього дня, 6 квітня, у Фастові і у всій Україні посилюється карантин. Михайло Нетяжук закликав фастівчан свідомо поставитись до карантинних заходів і подумати про власну безпеку, безпеку своїх близьких та оточуючих жителів міста.

https://www.facebook.com/radafastiv/videos/846464135829493/