Новини
Новини Київської області
Вишгород
Суспільство
Київщина-суспільство

У Першій Президентській бригаді – бойове поповнення


У військовій частині Нацгвардії, що дислокується у Вишгороді, більше ста новобранців присягнули на вірність українському народові

До цієї митті бійці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка готувалися довго і ретельно. Впродовж місяця вивчали статути,  опановували ази військової справи, вчилися працювати у команді та адаптовувались до служби. Напередодні приводили до ладу форму, відточували всі свої рухи аби не збитися під час урочистостей.

У день присяги на плацу частини вишикувані гвардійці, підтримати їх приїхали батьки та близькі люди.

Тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини полковник Ігор Юрченко привітав присутніх із знаменною подією та побажав гвардійцям успіхів у службі та мирного неба над головою. «Сьогодні, кожен промовить слова, які стануть законом у житті: з честю нести службу, захищати Батьківщину та непохитно стояти на сторожі її свободи і незалежності. Керуйтеся цими словами впродовж всього вашого життя», - сказав Ігор Юрченко.

Батьки також готувалися, всім було цікаво побачити, як змінилися їхні діти. «Я дуже пишаюся своїм сином. Армія –це школа життя. Він вже подорослішав, став більш дисциплінованим та відповідальним. Ми його лише підтримуємо у виборі», - сказав батько одного із солдатів.

Після завершення урочистостей новобранці мають час на відпочинок, який вони проведуть з рідними та близькими, а потім повернуться до бригади та з честю будуть нести службу.

Джерело: Перша Президентська бригада