Новини
Культура
Новини світу

У Німеччині пограбували музей історії спецслужби Штазі


У Берліні невідомі пробралися до музею таємної поліції колишньої Німецької Демократичної Республіки та вкрали медалі і коштовності.

Розбиті вітрини вранці 1 грудня помітив один зі співробітників музею, він і повідомив поліції. За даними правоохоронців, злодії потрапили до будівлі через вікно на першому поверсі пізно ввечері 30 листопада або вранці 1 грудня. Зловмисники розбили кілька вітрин і викрали деякі медалі і коштовності, а потім зникли непоміченими.

Про це заявила місцева поліція, повідомляє видання Die Welt. Правоохоронці продовжують пошуки чотирьох підозрюваних і запропонували півмільйона євро в якості нагороди за інформацію, яка може привести до їхнього арешту або поверненню викрадених експонатів.

Повідомляється, що злочин було скоєно після пограбування дрезденського музею Gruenes Gewoelbe, розташованого в палаці, що колись належав курфюрстові Саксонії. Спровокувавши часткове відключення електроенергії, злодії проникли в музей через вікно і вкрали безцінні ювелірні прикраси 18-го століття, включаючи знаменитий Білий діамант вагою 49 карат з колекції саксонського курфюрста Августа Сильного.

джерело