Україна
Макарів
Автоновини

У Макарові збираються за місяць відновити міст через Здвиж

Переправа була пошкодження внаслідок прямого влучання снарядів.

У Макарові збираються за місяць відновити міст через Здвиж - зображення
Фото: КОДА

У Макарові розпочалися роботи з відновлення мосту через річку Здвиж, який був пошкоджений та частково зруйнований російськими загарбниками внаслідок прямого влучання снарядів. Про це повідомила пресслужба КОДА.

"Наразі організовано реверсне транспортне сполучення однією не пошкодженою ділянкою споруди. Підготовчі роботи з ремонту мосту вже розпочалися", –

КОДА

Відомо, що для відновлення належного руху по мосту необхідно замінити балки прогонової будови та влаштувати нове покриття. За сприятливих погодних умов виконати всі роботи з відновлення мосту в Макарові планують завершити орієнтовно за місяць.

Нагадаємо, в Стоянці планують відкрити новий міст вже 29 травня. Також на початку травня стало відомо, що на Фастівщині приступили до капітального відновлення ще двох мостів та відкрили переправу через річку Тетерів. А наприкінці квітня на Київщині відкрили міст через річку Ірпінь.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.