Макарів
Кримінальні новини
Російсько-Українська війна

У лісі на Макарівщині ексгумували тіло ще однієї людини вбитої окупантами

Дотепер чоловік вважався зниклим безвісти.

У лісі на Макарівщині ексгумували тіло ще однієї людини вбитої окупантами - зображення

Поліція знайшла тіло вбитого окупантами жителя села Колонщина. Тіло чоловіка днями ексгумували у лісі поблизу села Вишеград. Поряд із захороненням знаходились позиції армії російської федерації, повідомляє пресслужба поліції Київської області.

"Під час окупації 49-річний загиблий разом із односельцем вийшли на вулицю та зникли. Тіло 30-річного товариша правоохоронці виявили ще у травні. Експертиза підтвердила, що чоловіка вбили пострілом у голову. Другий чоловік дотепер вважався зниклим безвісти", –

очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов

Наразі тіло загиблого спрямували до моргу для проведення судово-медичної експертизи. Після встановлення остаточної причини смерті, чоловіка передадуть рідним для поховання.

Щодо до товарища загиблого, ймовірно, мова йде про закатованого агресорами мирного жителя, тіло якого в травні знайшли у ворожих окопах поблизу села Вишеград.

Нагадаємо, в травні неподалік Макарова знайшли масове поховання, зокрема, серед вбитих був громадянин Чехії. Також на початку минулого місяця на Макарівщині знайшли поховання ще трьох цивільних, яких вбили пострілами в голову.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.