#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Пригоди
Кримінальні новини
Київ

У Києві затримано головного воєнного злочинця - Куліковського Дениса, "Палич"

09.11.2021 0

У Києві затримали головного воєнного злочинця донецької в’язниці бойовиків "Ізоляція" Дениса Куліковського.

9 листопада 2021 року, повідомив новину у Facebook журналіст, колишній в’язень “Ізоляції” Станіслав Асєєв:

“У Києві затримано головного воєнного злочинця “Ізоляції” – Куліковського Дениса, він же Палич. Тепер можу сказати, що життя прожив не даремно”

Силові та правоохоронні відомства поки не повідомляли про слідчі дії, які стосуються причетних до Куликовського та “Ізоляції”.

"Ізоляція" – тюрма бойовиків "ДНР", а Куліковський відомий як один із керівників в'язниці. За словами людей, яких утримували в цьому місці, бойовики в "Ізоляції" б'ють та катують затриманих, щоб отримати зізнання

Куликовський Денис Павлович, також відомий як "Палич" або "Аїд", - уродженець Донецької області, який після подій 2014 року долучився лав терористів "ДНР." Орієнтовно у 2015-2018 роках "Палич" керував  в'язницею "Ізоляція" – колишньої мистецькою платформою міста Донецьк, яку бойовики переобладнали у концтабір.

За словами його жертв, під керівництвом "Палича" в'язнів били, різали, душили, топили, катували електричним струмом та ґвалтували. Окрім цього, Куликовський практикував такі методи психологічного впливу як поховання заживо та інсценування розстрілів.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.