Новини
Екологія
Київ

У Києві встановлять 212 спецконтейнерів для небезпечних відходів


Наразі в столиці вже обслуговується 144 таких спеціальних контейнерів для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп.

Фото: Facebook/КП «Київкомунсервіс»

Про це повідомили на Facebook-сторінці КП «Київкомунсервіс».

Цьогоріч у всіх районах Києва встановлять 212 нових спеціальних помаранчевих контейнерів. Туди кияни зможуть викидати відпрацьовані батарейки, непошкоджені ртутні термометри та енергозберігаючі лампи.

Протягом минулого року завдяки 144 таким контейнерам, що вже обслуговуються, в столиці вдалося зібрати: 19250 кг батарейок, 34584 енергозберігаючих та люмінесцентних ламп, а також 4734 термометрів. А отже, ці небезпечні відходи гарантовано не потрапили у навколишнє середовище, і більшу частину з них вже перероблено на безпечні фракції та утилізовано.

Щодо нових контейнерів, киянам пропонують надавати пропозиції з адресами та локаціями для їх встановлення. Звернення можна подати на офіційному сайті комунального підприємства.

Фото: Facebook/КП «Київкомунсервіс»

До слова, на початку року через неправильне поводження з відходами Україні завдано збитків на понад 100 млн грн. Сфера поводження з відходами залишається для нашої країни вкрай проблемною. Через сміття стан українських морів - на межі екологічної катастрофи.

В світі ситуація не краща. На думку вчених, до 2040 року у світі буде більше мільярда тонн пластикових відходів. Крім того третину їжі, що виробляється в світі, люди викидають на смітник.

Чому сортування сміття стало необхідністю та як правильно це робити – дивіться у сюжеті «Погляду».

Нагадаємо, під Києвом з’явиться сучасний сортувально-переробний комплекс.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.