Новини
Новини Київської області
Культура

У Києві відкрилась виставка сучасної української скульптури


В експозиції представлені роботи іменитих українських скульпторів - 50 колекційних скульптур, виконаних в різних матеріалах і техніках, від бронзи і мармуру до кераміки і дерева.  Вхід на виставку вільний

Експозиція «Українська сучасна скульптура» вперше відкрилась у виставковому залі аукціонного дому "Золотое Сечение". Багато робіт виставки походять з приватних колекцій, а деякі твори вже були неодноразово експоновані в Україні та інших європейських країнах. Всі експоновані роботи можна не тільки подивитися, але й придбати в свою колекцію. До виставки видано однойменний каталог. Онлайн версія каталогу розміщена на сайті аукціонного дому.

 "Масштабна виставка української сучасної скульптури - рідкісна подія для України. Ми раді показати глядачеві справжній зріз творчості видатних скульпторів останніх 50-ти років, від андеграунду до сучасності. Упевнений, що експозиція приверне увагу широкого загалу і стане хорошою традицією для нас в проведенні подібних виставок", - відзначає співвласник аукціонного дому Михайло Василенко.

Гості виставки побачать скульптури молодих, але вже відомих київських авторів, чиї роботи були презентовані на великих скульптурних виставках і успішно пішли з молотка на іменитих зарубіжних аукціонах. Серед них скульптури: Олексія Золотарьова, Петра Гронського, Віталія Протосені, Іллі Новгородова і братів Зігур. А крім класичної круглої скульптури, познайомляться з рельєфними композиціями Олександра Сухоліта, Богдана Томашевського і Романа Михайлова.

Аукціонний дім ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ знаходиться у Києві по  вулиці Леоніда Первомайського, 4.

Джерело