Новини
Київщина
Культура

У Києві відбувся Булгаков-Fest

16.09.2019 Кочкина Марина 0

У вихідні на одній з містичних вулиць Києва - Андріївському узвозі - пройшов перший фестиваль міської культури "Булгаков-FEST". Фестиваль створили, щоб привернути увагу громадськості до культурного та архітектурної спадщини Києва і важливості її збереження.

Сотні людей зібралися біля будинку-музею Михайла Булгакова з не менш містичним номером 13. Тут пройшов концерт відомих виконавців "ТНМК", LAMA та інших. В «Булгаковському саду» розташували малу сцену . На ній виступали актори, які читали уривки з творів легендарного автора, а аніматори з почту Воланда всіляко розважали публіку. У перервах між перформансами проходили виступи діджеїв.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=JkriqKKIALM

Крім того, на ділянці Андріївського узвозу від музею Булгакова до Боричевого спуску можна було придбати сувеніри, книги великого письменника, а також його біографії, складені різними авторами. А для тих, хто не дуже любить читати, працював кінотеатр-шатер, де демонструвалися стрічки, зняті за романами і п'єсами Михайла Булгакова.

Під відкритим небом на величезному екрані гості дивилися фільми, зняті за романами і п'єсами Булгакова. Особливий захват у глядачів викликав показ культового фільму "Собаче серце". Люди хором процитували знамените і як і раніше актуальне вислів професора Преображенського "Розруха не в клозетах, а в головах".

ИНФОРМАТОР