Новини
Україна
Анонси
Автоновини

У Києві відбудеться третій щорічний автомобільний форум (анонс)


Традиційний український автомобільний форум - ключове місце зустрічі всіх основних діючих і потенційних гравців зростаючої автомобільної промисловості України.

Про це повідомляє Strategy Council.

Україна швидко стає важливим гравцем в Європейському ланцюжку постачань продукції автомобілебудування. В останні роки відкрилися десятки заводів з виробництва автокомпонентів, насамперед, у Західній Україні, щоб скористатися близькістю до своїх OEM-клієнтів у ЄС, а також конкурентоспроможним рівнем заробітної плати і кваліфікованим рівнем праці в Україні.

Спікери автомобільного форуму:

Під час форуму новопризначений генеральний директор "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус розповість про поточну модернізацію державного оборонного гіганта і приділить особливу увагу планам компаній групи, які співпрацюють з провідними міжнародними виробниками і постачальниками першого рівня в автомобільній промисловості.

Новий голова парламентського комітету з економічного розвитку Дмитро Наталуха розповість про ініціативи комітету зі стимулювання інвестицій в обробну промисловість, машинобудування і, зокрема, автомобілебудування.

Заступник міністра економіки та торговий представник України Тарас Качка обговорить ініціативи щодо збільшення обсягів експорту автокомпонентів в ЄС і за його межі.

Голова Державної митної служби України Максим Нефьодов розповість, як служба співпрацює з великими промисловими експортерами, щоб вони вчасно обслуговували своїх міжнародних клієнтів.

Форум відбудеться у Києві 7 листопада у столичному готелі Premier Palace.

Програма автомобільного форуму:

09:30 Сесія 1: Становлення України як повноцінного гравця в рамках європейського ланцюжка автомобільних постачань

11:30 Сесія 2: Планування розвитку та еволюції кластера автокомпонентів в Україні. Досягнення на сьогоднішній день і головні завдання

14:15 Сесія 3: Шлях до Індустріі 4.0 – як далеко просунувся автомобільний сектор в Україні?

16:15 Сесія 4: В центрі уваги – виробництво автомобілів в Україні. Які впроваджуються інновації для забезпечення стійкості сектора?

Детальніше про форум можна дізнатись за посиланням.