Новини
Новини Київської області
Культура
Хороші новини

У Києві відбудеться фестиваль «ДоДому на Різдво»


З 14 по 20 грудня в Українському домі в центрі Києва об’єднають традиції та сучасність у рамках фестивалю «ДоДому на Різдво». Повідомляє Вечірній Київ.

У Києві відбудеться фестиваль «ДоДому на Різдво»

Фестиваль «ДоДому на Різдво» – це спроба створити свято справжнього українського Різдва «тут і зараз», йдеться у повідомленні.

Організатори свята прагнуть оживити народні традиції різдвяного святкування, щоб наповнити святкові дні особливим змістом, теплом і любов’ю та показати, що традиції можуть органічно увійти у наше прогресивне сьогодення.

На відвідувачів фестивалю чекають:

  • мистецькі проєкти та унікальні інсталяції;
  • фантастичні світи українського наїву;
  • творчі майстерні й креативні артілі;
  • майстер-класи від художників та народних майстрів;
  • розваги для дітей та дорослих;
  • тематичні фотозони.

Також особливий святковий настрій створить різдвяний ярмарок, де можна буде придбати подарунки для всіх, а це й новорічні прикраси, і декоративні та текстильні вироби, handmade продукція, оригінальний одяг, артвироби для дому, смаколики та ласощі.

Крім того, у рамках фестивалю представлять два виставкових проєкти:

  1. «Земля Івана», присвячений творчості художника Івана Приходька, який вже понад 50 років плідно працює у сфері декоративного розпису, народної іграшки та дерев’яної скульптури.
  2. «На гостини до родини», який представить роботи трьох поколінь Примаченків: Марії, Федора й Івана. Марія, Федір та Іван жили й творили у хаті в селі Болотня на Київщині, що збереглася до наших часів.

Крім того, на «ДоДому на Різдво» ви зможете побачити унікальний масштабний мистецький твір, який стане справжнім святковим сюрпризом.

19 грудня на дітей та їх батьків очікує веселе святкування Дня святого Миколая.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім. Вхід вільний.