#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Анонси
Довкілля
Вода
Повітря

У Києві презентують геоінформаційну систему екологічного стану води і повітря в Україні

30.05.2019 Бобрик Юлія 0

31 травня у Києві відбудеться неформальна презентація геоінформаційної системи із мапами «Водні ресурси», «Атмосферне повітря» та «ЕкоФінанси» проекту «Відкритий доступ».

«Вперше в Україні з’явилася система, яка об’єднує на одній платформі екологічні дані про стан водних ресурсів, атмосферного повітря та фінансів. Усі дані відображено на інтерактивній мапі України. В три кліки можна отримати зріз даних за роками, регіонами чи забруднюючими речовинами», – йдеться у повідомлені організаторів заходу.

Протестувати систему можна за посиланням.

Також зазначається, що протягом літа 2019 розробники та експерти планують вдосконалювати систему, зокрема, тестуючи її можливості разом із громадськими активістами, обласними держадміністраціями, органами місцевого самоврядування, тож вже восени 2019 планується повна інтеграція у загальнодержавну систему «Відкрите довкілля».

Для участі у презентації необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням. Підтвердження участі має прийти до 19:00 30 травня.