#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Культура
Київ

У Києві навколо Золотих воріт створять брендовий квартал

09.11.2021 0 Бобрик1 Юлія1 0

Концепцію унікального для столиці району сучасної культури мають вибудувати найближчими днями.

ІА «Погляд»

Про це повідомила пресслужба Київської міської ради.

Під час форуму «Золоті ворота. Район сучасної культури», що триватиме протягом двох днів, 11 та 12 листопада, в столиці планують обговорити запуск брендового кварталу в історичній частині міста. Навколо Золотих воріт планують створити простір сучасної культури та «дорожню мапу». Натомість закинуті будівлі будуть намагатися задіяти у житті міста.

Форум має стати першим кроком на шляху для створення унікального для Києва району сучасної культури, який зможе привернути увагу талановитих людей не лише з України, а й із-за кордону.

Нагадаємо, навесні після реставрації розбиту скульптуру балерини повернули на вулицю Стрітенську, що біля метро «Золоті ворота».

Також дивіться у матеріалі «Погляду», який вигляд Ярослав Мудрий мав насправді.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.