Російсько-Українська війна

У Криму після удару ЗСУ разом з екіпажем зник МРК «Циклон» – останній носій крилатих ракет

У тимчасово окупованому Севастополі під час обстрілу 19 травня був уражений корабель ВМФ Росії "Циклон", який є носієм ракет "Калібр".

У Криму після удару ЗСУ разом з екіпажем зник МРК «Циклон» – останній носій крилатих ракет - зображення
Фото: AP

Пізно ввечері 19 травня у російських пабліках почала ширитися інформація, що Сили оборони України могли уразити МРК “Циклон”. Росіяни скаржилися, що корабель потопили, а шість осіб екіпажу загинули. Повідомлялось й про поранених 11 моряків. Партизани з “Кримського вітру” також помітили відсутність корабля “Циклон” у Курячій пристані. Судно, довжива якого понад 70 метрів, раптово зникло з радарів.

Про те, що корабель окупантів “Циклон” уражений, підтвердив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук.

Про це він сказав в ефірі телемарафону, відповідаючи на запитання щодо того, що втратив російський чорноморський флот в порту Севастополя - що там було вражено.

У Криму після удару ЗСУ разом з екіпажем зник МРК «Циклон» – останній носій крилатих ракет - зображення
Фото: Дмитро Плетенчук

"Було вражено, мабуть, весь особовий склад. Вони дуже вражені тепер… Решту інформації станом на зараз ми верифікуємо. Але звісно, є така вірогідність, що Чорноморський флот в Криму втратив останній носій крилатих ракет", - зауважив Плетенчук.

Раніше ми розповідали, що у квітні 2024 року був уражений корабель рф "Комуна".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.