Україна
Буча
Гостомель
Бородянка

У КОВА заявили, що вже опрацьовується план відбудови літака "Мрія"

На Київщині намагаються залучитися підтримкою для відбудови міст.

У КОВА заявили, що вже опрацьовується план відбудови літака

22 червня заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк разом із учасниками Наглядової Ради Ялтинської Європейської Стратегії (YES) побували в Гостомелі, оглянули військове містечко та частину Нацгвардії, де бійці героїчно тримали оборону. Зокрема, відвідали ДП "Антонов", де зараз знаходиться зруйнований літак "Мрія" – символ величі українського народу. Про це повідомила пресслужба КОВА.

"Хоча наразі ми залишилися без «Мрії», проте вже опрацьовується план відбудови літака", –

пресслужба КОВА

Також члени делегації відвідали місця масового поховання мирних жителів у Бучі та Бородянку, де на власні очі побачили воєнні злочини російських агресорів.

"Те, що сталося на Київщині під час окупації російськими агресорами – воєнний злочин. Усі кадри, які побачили сьогодні члени делегації – наші реалії. Увесь світ має бачити руйнування та жертви українського народу, який бореться за свою Батьківщину. Це допоможе нам залучитися підтримкою для відбудови українських міст", –

заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк

До слова, до делегації, яка побувала в містах у пристоличному регіоні, увійшли голова наглядової ради YES Александр Квасьневский, посол, голова Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганг Ішингер, екс-прем’єр-міністр Швеції Карл Більдт, президентка Республіки  Естонія в 2016-2021 роках Керсті Кальюлайд. Мета візиту – підтримати Україну та налагодити партнерські зв’язки для співпраці по відбудові Київщини.

Нагадаємо, на початку червня архітектори показали, як може виглядати пасажирський термінал "Мрія" в Гостомелі. А в травні командир одного із трьох екіпажів літака АН-225 заявив, що відновити "Мрію" неможливо, але є шанс створити нову.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.