Новини
Україна
Гостомель

Відновити "Мрію" неможливо, але є шанс створити нову, – Антонов

Під час нападу окупантів було знищено майже половину літака Ан-225.

Відновити

Відновити легендарний літак Мрія, знищений загарбниками рф, неможливо, але є шанс створити новий. Про це розповів командир одного із трьох екіпажів літака АН-225 Дмитро Антонов в інтерв’ю Голосу Америки.

"Загинула майже половина літака повністю. Основна частина, в якій льотчики мешкали, де ми жили, де проводили весь свій час, це наша пілотська кабіна – це все знищено. Крило одне, і друге, я вже бачу теж, силові конструкції, які основні – вони головні деталі, швидше за все вони пошкоджені температурою, і крило вже використати, ні ліве напівкрило, ані праве напівкрило вже не можна буде", –

командир одного із трьох екіпажів літака АН-225 Дмитро Антонов

За словами Антонова, новий літак можливо зробити з недобудованої частини "сестри Мрії". Для цього необхідно від 800 млн до 3-х млрд доларів.

Відновити

"Весь контур, який ми бачимо, без начинки, це залізо. Залізо є. Потрібна електроніка і решта начинки. Говорили суми від 800 мільйонів до 3 млрд. але сума, самі розумієте, що дуже велика і плюс така різниця в оцінці, це говорить тільки про одне: що реально ще ніхто не оцінював", –

командир одного із трьох екіпажів літака АН-225 Дмитро Антонов

На думку капітана екіпажу незалежно від суми, відтворити легендарний літак України необхідно.

Нагадаємо, бої за Гостомельський аеродром велися з перших днів повномашстабної війни.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.