У Коцюбинському намагались заблокувати роботу виборчої комісії
Невідомі чоловіки увірвалися до виборчої дільниці та влаштували штовханину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/pjtspr2ye1.jpeg)
Під час перерахунку голосів результатів виборів до органів місцевого самоврядування увірвалася група осіб у чорному одязі та у темних окулярах. Про це повідомляє Національна поліція Київської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/kiriivari.jpeg)
Працівники поліції затримали п’ятьох правопорушників, один з яких – представник політичної партії. Як пояснив порушник, таким чином він мав намір бути присутнім під час перерахунку голосів. Виявилось, що його спільники були приватними охоронцями.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/11/aportks.jpeg)
Відкрито кримінальне провадження.
Як повідомлялося раніше, ЦВК скасувала дату перевиборів міського голови у Борисполі.
«Погляд» повідомляв, що Центрвиборчком проаналізував дані голосування, надані територіальними виборчими комісіями щодо кандидатів, які виграли депутатський мандат на виборчих перегонах.