Новини
Україна
Новини Київської області
Київщина-суспільство

У Київській області продовжили дію комендантської години до 14 серпня

Жодних змін щодо годин комендантської години не буде.

У Київській області продовжили дію комендантської години до 14 серпня - зображення

На території Київської області комендантська година й надалі діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової адміністрації на всій території Київської області продовжено з 7 до 14 серпня 2022 року. Про це повідомили в пресслужбі Київської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, під час комендантської години забороняється:

·        перебувати на вулиці та в інших громадських місцях,

·        переміщатися транспортом або пішки.

Виняток становлять ті випадки, коли людина задіяна в роботі об’єктів критичної інфраструктури та має при собі спецперепустку встановленого зразка і посвідчення особи.

Нагадаємо, в Україні відновили програму оренди державного майна. Зокрема, стало відомо, які площі доступні для оренди на Київщині.

До слова, Київщина залишається в трійці бізнес-привабливих територій України. До слова, в області після бойових дій постраждало більше 100 підприємств.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.