Новини Київської області
Суспільство
Київщина-суспільство

У Київській області не змінять час комендантської години

Тимчасові обмеження діятимуть з 5 по 12 червня.

У Київській області не змінять час комендантської години - зображення

У всіх районах Київської області комендантська година запроваджується щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження діятимуть з 5 по 12 червня, повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

Нагадаємо, під час комендатської години заборонено перебування цивільного населення на вулиці та в інших громадських місцях. Виняток – задіяність людини в роботі критичної інфраструктури, про що має бути підтвердження у вигляді спецперепустки встановленого зразка. При собі також необхідно мати документ, що підтверджує особу.

До слова, нещодавно стало відомо, що в Київській області діють ДРГ та все ще є небезпека провокацій. У зв’язку з цим правоохоронці ретельніше перевірятимуть усіх громадян, які перебувають на вулиці без спецперепусток під час комендантської години.

Варто зазначити, що деокуповані міста Київщини потроху оживають. Нагадаємо, днями також стало відомо, що на Київщині розміновані всі автомагістралі, крім того в пристоличному регіоні відновлене електро- і газопостачання. До слова, на Київщині замість 60 запланованих днів, роботи з відновлення елктропостачання тривали 45 днів. До слова, окупанти пошкодили 10 000 кілометрів електроліній.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.