Новини
Україна
Київщина

У Київській області діють ДРГ, є небезпека провокацій, – Олексій Кулеба

02.06.2022
Також мешканців пристоличного регіону закликали дотримуватися комендантської години.

У Київській області діють ДРГ, є небезпека провокацій, – Олексій Кулеба - зображення

У Київській області діють ДРГ та все ще є небезпека провокацій, про це в своєму Telegram-каналі повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба. Також очільник області зазначив, що у зв’язку з цим правоохоронці ретельніше перевірятимуть усіх громадян, які перебувають на вулиці без спецперепусток під час комендантської години.

"Хочу нагадати, що в області діє комендантська година – з 23 вечора до 5 ранку. Це значить, що в цей час на вулиці знаходитись заборонено. Прошу поставитися до цього серйозно та дотримуватись обмежень.

Також наголошу, що ми посилюємо контроль за дотриманням комендантської години. Правоохоронні органи ще ретельніше слідкуватимуть, щоб на вулицях не знаходились люди без спеціальних перепусток. Це пов’язано з вашою безпекою. В області діють диверсійні групи, загрози провокацій нікуди не зникли. Не забувайте про світломаскувальний режим та не ігноруйте повітряну тривогу!", –

голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

Нагадаємо, до 5 червня на території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00.

Варто зазначити, що деокуповані міста Київщини потроху оживають. Нагадаємо, днями також стало відомо, що на Київщині розміновані всі автомагістралі, крім того в пристоличному регіоні відновлене електро- і газопостачання. До слова, на Київщині замість 60 запланованих днів, роботи з відновлення елктропостачання тривали 45 днів. Варто зазначити, що окупанти пошкодили 10 000 кілометрів електроліній.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.