Надзвичайні новини
Кримінальні новини
Київ

У Києві чоловік більше трьох років ґвалтував неповнолітніх доньок своєї співмешканки

Справу вже скеровано до суду.

У Києві чоловік більше трьох років ґвалтував неповнолітніх доньок своєї співмешканки - зображення

У Києві судитимуть чоловіка, який більше трьох років ґвалтував неповнолітніх доньок своєї співмешканки.

Як повідомляє Офіс Генерального прокурора України, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно чоловіка за фактами систематичного вчинення сексуального насильства відносно трьох неповнолітніх дівчат, у тому числі щодо малолітньої (ч. 3, 4, 6 ст. 152, ч. 3 ст. 153 КК України).

Відомо, що обвинувачений, проживаючи з матір’ю трьох неповнолітніх дівчат, у період з 2018 по 2021 роки систематично ґвалтував доньок своєї співмешканки та задовольняв статеву пристрасть неприродним способом, застосовуючи при цьому фізичне насильство. На момент вчинення злочинів одна з дівчат була малолітньою.

Йому обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Нагадаємо, днями на Київщині накрили будинок розпусти, де експлуатували дівчат, які опинились у скруті через війну. А мешканця Бучанського району підозрюють у зберіганні понад 100 тис. файлів з дитячим порно.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.