Новини Київської області
Спорт

У Кагарлику пройшов чемпіонат з мініфутболу

Золотим призером змагань стала команда "Дружба" із Мирівки, що у Кагарлицькому районі.

У Кагарлику пройшов чемпіонат з мініфутболу - зображення

Відкритий чемпіонат з футзалу (мініфутболу) відбувся 26 грудня у фізкультурно-оздоровчому комплексі у Кагарлику.

Пресслужба Кагарлицької ОТГ повідомляє, що перше місце виборола "Дружба" із Мирівки, срібло завоювали спортсмени ФК "Кагарлик", а третє місце посіли гравці ФК "Агрокрай".

Водночас у першій лізі домінували обухівчани, вони забрали золото і срібло чемпіонату: І місце – ФК  "Манадарин-Інвест", ІІ – ФК "Тайм".

Бронзу забрав додому ФК "Расавка" зі Ржищева, а на четвертій позиції ФК СФГ "Гощівське-Плюс".

Раніше стало відомо, що у Києві відбувся чемпіонат України з вільної, греко-римської та жіночої боротьби 2008-2010 р.н., в якому взяли участь близько 1000 юних атлетів на семи килимах виборювали чемпіонські звання. Збірна команда ДЮСШ м. Українка і м. Обухова здобули три золотих та одну срібну медалі.

Нагадаємо, білоцерківські спортсмени стали призерами всеукраїнських змагань, а броварчани стали чемпіонами континентальних змагань.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.