Бровари
За кордоном

Броварчани стали чемпіонами континентальних змагань

Броварські боксери вибороли золото на чемпіонаті Європи з комбат самозахисту ІСО

Броварчани стали чемпіонами континентальних змагань - зображення

Про це повідомили на Вroportal.

З 17 по 19 грудня в угорському місті Залаегерсег відбувся чемпіонат Європи з комбат самозахисту ІСО. У змаганнях взяли участь понад 370 спортсменів із різних країн світу. У складі збірної України, зокрема, за першість боролися й броварські боксери, яким вдалося завоювати відразу кілька медалей.

17-річний Богдан Куценко у ваговій категорії до 67 кг здобув перемогу в двох категоріях – лайт бокс та орієнтал бокс. Натомість 15-річний Архип Гончаренко також став першим у двох категоріях – лайт бокс та орієнтал бокс, але в категорії до 83 кг.

До речі, також на цьому чемпіонаті в Угорщині білоцерківчанка Анна Мошенець стала чемпіонкою з кікбоксингу.

Нагадаємо, днями також спортсменка з Ірпеня Анастасія Левченко стала чемпіонкою Європи з самбо. А Нікіта Матвеєв там же здобув бронзову медаль у ваговій категорії понад 81 кг.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.