Новини
Економіка
Війна з Росією

У Кабміні розповіли про витрати на армію з початку повномасштабного вторгнення (ВІДЕО)

Фінансування армії та безпека країни є і буде головним пріоритетом.

З початку повномасштабного вторгнення росії Кабінет Міністрів виділив 1 трлн 130 млрд грн на фінансування армії та сектору безпеки України. Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду.

Він зазначив, що фінансування армії та безпека країни є і буде головним пріоритетом. Зараз більшу частину всіх бюджетних ресурсів спрямовують саме на цю сферу. Абсолютно всі податки, які громадяни та бізнес платять зараз у бюджет, направляють на забезпечення наших військових. Крім того, Шмигаль повідомив, що на зарплати всім, хто зараз захищає Україну, було виділено 770 млрд грн. На закупівлю, ремонт і модернізацію техніки й озброєння ми виділили 176,2 млрд грн, що більше, ніж за останні 10 років разом узяті.

Нагадаємо, в вересні стало відомо, що в 2023-му на оборону України виділять понад 1 трлн грн. Тоді ж повідомлялося, що важливим напрямком бюджету на 2023 рік буде фінансування соціальних програм. Зокрема, планувалося збільшувати допомогу адресно саме тим, хто цього потребує найбільше.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.