Новини
Україна
Економіка

У 2023-му на оборону України виділять понад 1 трлн грн

Сектор оборони матиме перший пріоритет у бюджеті наступного року.

У 2023-му на оборону України виділять понад 1 трлн грн - зображення

Загальна сума оборонного бюджету України на наступний рік попередньо становитиме понад 1 трлн грн. Про це стало відомо за результатом чергового засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, яке провів президент України Володимир Зеленський 13 вересня, повідомляють в ОП

Інформацію, щодо суми, яку планують виділити на оборону та безпеку України, також підтвердив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Сьогодні головне питання на засіданні Уряду – ухвалення проєкту бюджету на 2023 рік. У ньому один головний пріоритет – оборона та безпека нашої країни. Понад 1,1 трлн грн або майже 50% всього бюджету буде спрямовано саме для сектору безпеки й оборони. Це зарплати військових, забезпечення армії, ремонти й закупівлі техніки та зброї і ще багато інших важливих для оборони речей", –

прем’єр-міністр Денис Шмигаль

Крім того він зазначив, що важливим напрямком бюджету на 2023 рік буде фінансування соціальних програм. Зокрема, Уряд планує збільшувати допомогу адресно саме тим, хто цього потребує найбільше.

Загалом, у 2023 році власні доходи держави, відповідно до проєкту бюджету, складуть 1,28 трлн гривень, тоді як видатки заплановані на рівні 2,57 трлн гривень. Таким чином, щомісячний дефіцит бюджету на наступний рік Кабмін оцінює в понад 3 млрд доларів.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що міжнародні резерви України збільшилися на 13,6% і на початок вересня вони становили $25,436 млрд.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.