Новини
Київщина
Кримінальні новини

У групі «чорних ріелторів» були адвокати, приватні нотаріуси та колишній суддя

05.09.2019 Косянчук Інна 0

Державне бюро розслідувань знаходить нові факти у схемі, за якою зловмисники забирали собі майно та гроші померлих киян

Ця історія тягнеться ще з липня. Тоді Державне бюро розслідувань (ДБР) завершило досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо діяльності групи «чорних ріелторів» –організованої групи осіб, які шахрайським шляхом заволоділи майном та грошовими коштами померлих жителів столиці. До цієї групи входили адвокати, приватні нотаріуси та колишній суддя Солом’янського районного суду міста Києва. Тоді слідством було встановлені спроби заволодіння майном померлих на загальну суму понад 5,6 млн. грн. Після цього слідчі ДБР розпочали досудове розслідування в окремому кримінальному провадженні щодо інших осіб, які можуть входити до групи шахраїв.

Однак нині, як повідомляє ДБР,  з’явилися додаткові факти у кримінальному провадженні щодо “чорних рієлторів” –. Слідчі центрального апарату ДБР додатково виявили 12  померлих осіб, майном яких заволоділи шахраї.

«Наразі слідству відомо про 15 об’єктів нерухомості, якими заволоділи шахраї – квартири, будинки, гаражі, розташовані на території міста Києва та Київської області. Загальна їх вартість за попередніми даними – понад 10 мільйонів гривень. Наразі слідчими ДБР проводяться санкціоновані обшуки у адвокатів та приватного нотаріуса з метою вилучення документів, що стосуються незаконного заволодіння нерухомим майном потерпілих», йдеться в повідомленні.

Фото з відкритих інтерент-ресурсів