У Фастові затримали грабіжника, який вирвав у жінки гаманець з грошима
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87756883_1318148548394089_8889045795349725184_o.jpg)
28 лютого поліція Фастова отримала письмову заяву від 60-річної фастівчанки про те, що невідома особа відкрито вирвала її гаманець з грошима та зникла у невідомому напрямку.
Про це повідомили у Фастівському відділенні поліції.
За гарячими слідами поліцейські спільно з громадськістю затримано злочинця. Ним виявився 25-річний фастівчанин, який вже мав проблеми із Законом.
Гаманець, як речовий доказ, вилучили.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ст. 15 ч.2, ч.2 ст.186 Кримінального Кодексу України. Чоловіка затримали в порядку ст.208 КПК. Триває досудове розслідування.