У Фастові запрацював вуличний кінотеатр «Free Sky» (ФОТО)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_204201-2000x1500.jpg)
Старожили Фастова пам’ятають, що колись, ще за радянських часів, у сквері біля міської 9-ї школи діяв вуличний кінотеатр. З тих пір пройшло багато часу, тодішній вуличний кінотеатр закрили, і ось, через багато років, вуличний кінотеатр знову з’явився у Фастові.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_204220-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_204223-2000x1500.jpg)
Його відкриття, як раніше анонсував «Погляд», відбулось в суботу ввечері, 29 червня, в рамках святкування Дня молоді та проведення фестивалю короткометражних фільмів «Відкрита ніч» на території спортивного комплексу «Машинобудівник».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_204256-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_204316-2000x1500.jpg)
Зацікавлені фастівчани, переважно молодь, цілу ніч переглядали цікаві українські короткометражні фільми. Фестиваль «Відкрита ніч» проходив одночасно більше, ніж на 100 локаціях в Україні та за кордоном, і однією з таких локацій став новий вуличний кінотеатр Фастова.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_204328-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_204346-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_204353-2000x1500.jpg)
За підсумками голосування головний приз фестивалю «Відкрита ніч» отримав анімаційний фільм «Кохання», реж. Микита Лиськов. Головний приз в номінації ігрового кіно отримала стрічка «LoveSocks», реж. Юлія Дегліна.
В рамках роботи кінотеатру фастівчани також переглянули дві короткометражні стрічки виробництва фастівської кіностудії «Фастів Фільм»: "Співай, Санька!" та "Вероніка їде на ПМП".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_212411-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_213006-2000x1500.jpg)
Варто зазначити, що новий вуличний кінотеатр «Free Sky» - проект-переможець минулорічного Бюджету участі Фастова, бюджет якого склав 100 тисяч гривень. Як повідомили кореспонденту «Погляду» в Управлінні культури, молоді та туризму виконкому Фастівської міськради, вуличний кінотеатр у Фастові буде пересувним і, як правило, показуватиме фільми по суботах у теплу пору року на різних локаціях у місті.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_205115-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_205520-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_205641-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/IMG_20190629_211828-2000x1500.jpg)
Відповідальні за роботу вуличного кінотеатру у Фастові – міське Управління культури, молоді та туризму, а також Комунальний заклад Фастівської міськради «Фастівський міський молодіжний центр».
Слідкуйте за новинами «Погляду» – ми анонсуватимемо подальшу роботу вуличного кінотеатру у Фастові.