Новини
Фастів
Культура
Новини Кіно

У Фастові запрацював вуличний кінотеатр «Free Sky» (ФОТО)


Старожили Фастова пам’ятають, що колись, ще за радянських часів, у сквері біля міської 9-ї школи діяв вуличний кінотеатр. З тих пір пройшло багато часу, тодішній вуличний кінотеатр закрили, і ось, через багато років, вуличний кінотеатр знову з’явився у Фастові.

Його відкриття, як раніше анонсував «Погляд», відбулось в суботу ввечері, 29 червня, в рамках святкування Дня молоді та проведення фестивалю короткометражних фільмів «Відкрита ніч» на території спортивного комплексу «Машинобудівник».

Зацікавлені фастівчани, переважно молодь, цілу ніч переглядали цікаві українські короткометражні фільми. Фестиваль «Відкрита ніч» проходив одночасно більше, ніж на 100 локаціях в Україні та за кордоном, і однією з таких локацій став новий вуличний кінотеатр Фастова.

За підсумками голосування головний приз фестивалю «Відкрита ніч» отримав анімаційний фільм «Кохання», реж. Микита Лиськов. Головний приз в номінації ігрового кіно отримала стрічка «LoveSocks», реж. Юлія Дегліна.

В рамках роботи кінотеатру фастівчани також переглянули дві короткометражні стрічки виробництва фастівської кіностудії «Фастів Фільм»: "Співай, Санька!" та "Вероніка їде на ПМП".

Варто зазначити, що новий вуличний кінотеатр «Free Sky» - проект-переможець минулорічного Бюджету участі Фастова, бюджет якого склав 100 тисяч гривень. Як повідомили кореспонденту «Погляду» в Управлінні культури, молоді та туризму виконкому Фастівської міськради, вуличний кінотеатр у Фастові буде пересувним і, як правило, показуватиме фільми по суботах у теплу пору року на різних локаціях у місті.

Відповідальні за роботу вуличного кінотеатру у Фастові – міське Управління культури, молоді та туризму, а також Комунальний заклад Фастівської міськради «Фастівський міський молодіжний центр».

Слідкуйте за новинами «Погляду» – ми анонсуватимемо подальшу роботу вуличного кінотеатру у Фастові.