Новини
Фастів

У Фастові вилучатимуть товар у незаконних торгівців на вулицях


У місті вирішили серйозно взятись за несанкціоновану торгівлю на вулицях.

Про це на апаратній нараді у місті повідомив т. в. о. начальника Фастівського відділення поліції Микола Бойко.

Як зазначив Микола Бойко, у Фастові щодня проводяться спільні рейди фастівської поліції разом з працівниками міськвиконкому. За минулий тиждень проведено 6 таких рейдів, складений 1 протокол за статтею 160 Адмінкодексу.

Але оскільки, як показує досвід, виписування адмінпротоколів та штрафів особливо не впливає на ситуацію – несанкціонована торгівля на вулицях Фастова не припиняється, було вирішено діяти радикальніше: вилучати товар та передавати його на зберігання до рішення суду.

Проте Фастівське відділення поліції може проводити такі рейди тільки на Привокзальній, Завокзальній площах міста та на «стометровці», які знаходяться у сфері її реагування. Що ж стосується підземного переходу, то це територія, якою опікується лінійний відділ поліції на станції Фастів і їх потрібно теж долучати до цієї роботи.

З приводу несанкціонованої торгівлі на минулому тижні у Фастові була проведена спільна нарада фастівської влади, поліції Фастова та представників Головного управління поліції у Київській області.

Під час наради було домовлено, що товар у незаконних торгівців на вулицях міста буде вилучатись поліцією та передаватись на зберігання до рішення суду до фастівського «Центру торгівлі та благоустрою», а «Фастівблагоустрій» надаватиме транспорт для його вивезення, адже приміщення для зберігання вилученого товару вже є.

Також на міській апаратній нараді міський голова Фастова доручив опрацювати питання, щоб вилучене майно тих торгівців, на яких відкриті виконавчі провадження, як на боржників за несплачені штрафи, виконавчою службою відправлялось на реалізацію в рахунок несплачених штрафів.

Адже, як зазначив Михайло Нетяжук, серед так званих "підприємців» є особи, на яких нараховані штрафи на суму понад 60 тисяч грн, але у них чомусь «немає майна». Тож пропозиція міського голови Фастова: в разі вилучення такого товару – автоматично його продавати і відшкодовувати накладені штрафи.

Фото автора.