Новини
Фастів

У Фастові відбувся День сталої енергії: на заході обговорили енергоефективність


Днями, в рамках тижня сталої енергії в Україні, у Фастові відбувся захід під назвою «Сталий розвиток громади через економічну та енергетичну трансформацію».

Участь у заході брали численні гості: Артур Фредрік, радник Надзвичайного та Повноважного Посла Норвегії; Ольга  Бороданкова, керівник сектору з питань енергоефективності Представництва ЄС в Україні; Оксана Кисіль, національний експерт європейської ініціативи «Угода мерів» в Україні; Олександр Цепко, національний координатор Проекту «Мери за економічне зростання» в Україні; Володимир Шматько, міський голова м. Чортків Тернопільської області; Сергій Зима, радник з проектів у водному секторі Представництва НЕФКО в Україні; Олексій Корчміт, радник голови Держенергоефективності України та Сергій Варяга, національний технічний радник ПРООН в Україні. Всі вони ділились власним баченням енергоефективності та способами її реалізації як в українських умовах, так і на прикладі закордонного досвіду.

Під час першої дискусійної панелі присутні обговорили шляхи залучення інвестицій, джерела фінансування та проекти технічної допомоги з енергоефективності. Міський голова Фастова Михайло Нетяжук розповів про досягнення Фастова у цій сфері.

Під час другої дискусійної панелі доповідачі – представники різноманітних підприємств розповіли на власному прикладі про конкретні способи оптимізації енергоспоживання та власні напрацювання, які можуть стати у нагоді фастівчанам: комунальних закладам, членам ОСББ та приватним мешканцям.

Відео з другої дискусійної панелі можна переглянути тут.

Фото автора.