Новини
Фастів

У Фастові підприємство використовує 3 гектари землі, не сплачуючи за це платежів


Прокуратура вимагає у підприємства повернути державі кошти за користування земельною ділянкою без правовстановлюючих документів на суму понад 500 тисяч грн.

Про це повідомляє прокуратура Київської області.

Прокуратура встановила, що товариство, не оформивши належним чином правовстановлюючі документи та не сплачуючи жодних платежів, використовує земельну ділянку площею понад 3 га  на території Фастова та отримує з неї дохід.

На цій земельній ділянці знаходяться будівлі, якими володіє товариство та використовуються ним у господарській діяльності.

Але, згідно вимог земельного законодавства право власності на об’єкт нерухомості не є підставою для автоматичного виникнення права власності чи користування земельною ділянкою.

Таким чином, внаслідок використання без документів земельної ділянки бюджет Фастова недоотримав  коштів на суму понад 500 тисяч грн.

Фастівська місцева прокуратура скерувала до суду позовну заяву в інтересах держави в особі Фастівської міськради до товариства про стягнення коштів несплаченої орендної плати за користування землею в сумі понад 500 тисяч грн.

 Позов перебуває на розгляді в суді.