Новини
Фастів

У Фастові борються з незаконною торгівлею на Привокзальній площі


З проміжними результатами боротьби з незаконними торгівцями на фастівський Привокзалці поділився з журналістами на прес-конференції для ЗМІ міський голова Фастова Михайло Нетяжук.

Про цю злободенну і застарілу для міста проблему вже декілька разів писав "Погляд".

За словами мера, влада міста спільно з правоохоронцями проводить регулярні, ледь не кілька разів на день, рейди на Привокзальній площі, щоб примусити знахабнілих торгівців піти з цього місця та не блокувати евакуаційні виходи з вокзалу, не заважати нормальному проходу мешканців міста з вокзалу та в напрямку до нього.

При цьому в разі необхідності збирається позачергове засідання міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Товар торгівців описується, якщо суд потім ухвалить рішення про вилучення товару. Були вже вилучені кілька ящиків товару, для того, що торгівці, які незаконно торгують на площі, усвідомили, що торгівля там неможлива.

Станом на сьогоднішній день торгівців на площі поменшало, площа стала вільнішою для проходу, проте деякі особи продовжують там торгувати. При цьому на порушників складаються протоколи і позиція міської влади, яку вона озвучує підприємцям, однозначна – незаконної торгівлі на площі бути не повинно.

За словами Михайла Нетяжука, влада міста буде щоденно проводити рейди по Привокзалці, аж поки там не наведеться лад. Аналогічним чином міська влада буде діяти стосовно торгівлі у підземному переході та на Завокзальній площі, де теж ведеться незаконна торгівля.

Фото автора.