Новини
Бориспіль

У ДП МА "Бориспіль" побудують новий вантажний термінал


Перший заступник гендиректора аеропорту "Бориспіль" Євген Дихне повідомив, що на базі одного з дев'яти складів аеропорту буде зведений новий вантажний термінал площею 10 тис. кв м. Наразі завершується його проектування. 

Буудівництво вантажного терміналу потрібно для розвитку напрямків доставки вантажів.

"Привозячи одним вантажним літаком до Києва 120-150 тонн вантажу, при наявності відповідної інфраструктури та конкурентних цінах на обробку ми можемо на літаках базової авіакомпанії ("МАУ") відправляти їх меншими частинами у всі європейські столиці і аеропорти, куди літають літаки. Наше географічне положення і розвинута базова авіакомпанія дають можливість доставляти транзитні вантажі зі Сходу, зокрема з Китаю.
Перевезення вантажними літаками сьогодні вже є архаїчною моделлю. Наразі базова авіакомпанія перевозить на пасажирських рейсах 70% вантажів, що обробляються в аеропорту Бориспіль. Boeing 777 Triple Seven, що є в її флоті, може прийняти на борт до 25 тонн вантажу, разом з пасажирами". ", - розповів Дихне.

Будівництво терміналу можливо у формі державно-приватного партнерства. Дихне не уточнив терміни початку будівництва, відзначивши, що це може відбутись протягом одного-двох будівельних сезонів.

За інформацією 112.ua