Новини
Новини Київської області
Вишгород
Київщина-суспільство
Хороші новини

У день Казанської Божої Матері старопетрівчанам подарували бювет


Село у Вишгородському районі, де не було громадських криниць, отримало артезіанську свердловину

У селі Старих Петрівцях на Вишгородщині учора, 4 листопада, було храмове свято, яке завжди в пошані у старопетрівчан. Адже тут майже 10 років тому споруджена церква Казанської ікони Божої Матері. До Літургії долучились 11 священнослужителів Київщини, які разом з настоятелем храму отцем Василем, провели урочисту службу. Також гості подарували храму ікону Казанської Божої Матері у різьбленому дерев’яному окладі.

Ще один подарунок отримала Старопетрівська громада - у центрі села,  біля приміщення сільської ради було відкрито бювет.

Під урочистий день (престольне сільське свято) і виконком Старопетрівської сільської ради, разом з Старопетрівським сільським головою Ростиславом Миколайовичем Єремою, приурочили іншу неординарну подію – відкриття сільського бювету з трьому колонками.

«На наше велике село не маємо жодного колодязя, крім того, мережа водопостачання замінена ще не по всьому селу, бувають пориви. Саме тому й вирішили збудувати цю артезіанську свердловину, щоб старопетрівчани мали змогу набрати чистої і прохолодної води.  Свердловина глибиною 162 метри. Розмістили її саме в центрі села, щоб усій громаді зручно було нею користуватись, адже вода, крім того - чиста вода, це так важливо для людини»,  зауважив Старопетрівський сільський голова Ростислав Єрема під час відкриття бювету і подякував усім причетним до спорудження свердловини.

Новий бювет, відкритий у храмовий день, освятили протоієрей Михайло (Лисюк) та настоятель храму Казанської ікони Божої Матері Василь (Хомин) разом з іншими священнослужителями, котрі долучились до  Божественної Літургії у храмі.

Отець Михайло зауважив, що вже одна присутність такої кількості представників «духовного війська» повинна послужити знаковою подією, що вода з цієї свердловини слугуватиме Старопетрівській громаді на добро.

Джерело: Вишгород-Лайф.Інфо