#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Чорнобиль

У Чорнобильській зоні для туристів запровадили водні маршрути

28.09.2019 0 Надiя Проценко 0

Дізнатися більше про зону відчуження відтепер туристи можуть не лише наземними шляхами, але й водними. Допоки відкрита водна навігація, водні маршрути зоною відчуження доступні річками Прип'ять та Уж.

Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук особисто перевірив готовність нещодавно відкритих маршрутів для відвідувачів. Здійснивши виїзд за одним із нещодавно затверджених водних маршрутів – від міста Чорнобиль до села Оташів, він підсумував: «Водні маршрути у зоні відчуження готові до прийому відвідувачів і відповідають усім нормам безпеки. Контрольно-пропускні пункти готові, дозиметричний контроль та супровід забезпечено».

Усі бажаючі відвідати зону відчуження за водними маршрутами мають оформити відповідну заявку, і організатор візиту має забезпечити відвідувачів водним транспортом.

Водні маршрути затверджені ДАЗВ на виконання Указу Президента України №512/2019 «Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи».